English Version Deutch
NowościO nasNasze psyMiotyNa sprzedażGaleriaSzkolenieIn memoriamLinkiKontakt

Pierwszy pies
Pierwszy pies
Od 1988 roku psy wypełniły nie tylko Nasz dom, ale i Nasze serca. Każdy nowy dzień przynosi Nam nowe radości a przede wszystkim szereg doświadczeń.

Początki hodowli były trudne i dopiero w 1992 roku zarejestrowaliśmy przydomek hodowlany "z Peletonu Skorpiona". W 2003 roku do przydomku dopisany został drugi właściciel, córka - Marta Guberow.

Pierwszy pies
Poznajemy świat

Mimo, że każde z Nas ma trochę inne podejście do tego, co jest najważniejsze w hodowli to ostatecznie zawsze decyzje zgodnie podejmujemy razem, dlatego mówimy o wspólnym sukcesie.

Chcemy, aby Nasze psy nie tylko były piękne eksterierowo, ale i wykazywały się w pracy. Naszym pierwszym psem z IPO była KATI Asarko Loradna i od tamtej pory wychowujemy Nasze pociechy tak, aby przed dojściem do hodowli były dobrze wyszkolone w szczególności z zakresu obrony.

Pierwszy pies
Szkolić chciałam zawsze
W 2006 roku poszliśmy jeszcze o krok do przodu. QUANDA zdobyła uprawnienia hodowlane na warunkach niemieckich. Ma prześwietlenie stawów biodrowych HD i ED, DNA oraz zdany pomyślnie KÖRUNG. Wierzymy, że będzie to owocować w rozwoju Naszej hodowli.

Pozdrawiamy
Heronim i Marta Guberow
Ojciec i CórkaW kupie raźniej
W kupie raźniej